تبلیغات
یـــــــــــــاران كـــــــــــالــــــــــه - در برنامه ورزش از نگاه 2 چه گذشت بررسی جدایی مربی آرژانتینی و حضور برناردی/ ولاسکو ایرانی شد برنامه ورزش از نگاه 2 با محوریت جدایی خولیو ولاسکو از تیم ملی والیبال روی آنتن رفت.
یـــــــــــــاران كـــــــــــالــــــــــه
یه دنیا یه ایران یه کاله قهرمان
  صفحه نخست       |       تماس با مدیر       |       پست الکترونیک       |       RSS       |       ATOM
 

به گزارش خبرگزاری فارس، برنامه ورزش از نگاه 2 شب گذشته با محوریت دلایل جدایی ولاسکو از تیم ملی والیبال و چگونگی پر کردن جای این مربی موفق روی آنتن رفت.

فرهاد نفرزاده، امیر غفور، مهدی مهدوی و امیر طلوع‌کیان کارشناس رسانه در این برنامه حضور داشته و به بررسی موضوع این برنامه پرداختند.

نفرزاده در ابتدای صحبت‌های خود گفت: ولاسکو یک مدیر خوب بود و علم روز والیبال داشت. بارها شاهد بودیم که در خیلی از مسابقات بازی باخته را با برد عوض می‌کرد و از همه برنامه‌هایی که داشت استفاده بهینه می‌برد.

وی افزود: در دنیا مربیان زیادی داریم ولی نکته این است که یک مربی را با چه سیستمی می‌خواهیم. ولاسکو سیستم والیبال ایتالیا را به ایران آورد و 3 سال روی تیم ما سرمایه‌گذاری کرد و دیدید که در مسابقات مختلف نتیجه لازم را گرفتیم. فکر می‌کنم حضور برناردی به عنوان یک ایتالیایی برای ما خوب است چون او راه ولاسکو را ادامه خواهد داد.

همچنین امیر غفور، ملی پوش والیبال کشورمان گفت: برناردی سیستم کارش شبیه ولاسکو است اما من فکر می کنم که ولاسکو در ایران می‌ماند. یک حسی به من این موضوع را می‌گوید. او مربی خارجی است که همه ایران دوستش دارند و همه فکر می‌کنند که او ایرانی است. وقتی ما به سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی می‌رفتیم همه بازیکنان تشویق می‌شدند اما وقتی ولاسکو وارد می‌شد سالن منفجر می‌شد.

همچنین در ادامه این برنامه مهدی مهدوی نیز گفت: ولاسکو یک مربی خوب و با برنامه بود و بازیکنان با او رابطه بسیار گرمی داشتند. حالا هم او قصد جدایی دارد و ما هم بازیکن هستیم، هر شخصی را که فدراسیون انتخاب کند ما تمکین می‌کنیم اما مردم بدانند با این برنامه‌ریزی که فدراسیون انجام داده والیبال ما افت نمی‌کند و شاهد پیشرفتش هستیم.

امیر غفور در ادامه در خصوص برناردی گفت: او 4 دوره بهترین بازیکن لیگ جهانی بوده و درست است که سابقه کمی در مربیگری دارد و افتخاراتش به ولاسکو نمی‌رسد اما انگیزه زیادی خواهد داشت. من فکر می‌کنم آناستازی کمی بداخلاق بود چون در لهستان که بودیم این موضوع را متوجه شدیم.

دانیل بانیولی سرمربی تیم متین ورامین نیز در مورد ولاسکو گفت: من از سال 90 او را می‌شناسم و دو سال هم با او همکاری داشتم. فکر می‌کنم فدراسیون والیبال به او کمک کرد چون حضور در آرژانتین آرزوی ولاسکو بوده است. من برناردی را می‌شناسم ولی او را بیشتر در امر بازی کردن دیده‌ام. نمی‌توانم در مورد مربیگری‌اش حرفی بزنم.

به گزارش فارس، کارشناسان مختلف والیبال در مورد رفتن ولاسکو و حضور برناردی به صحبت پرداختند و همه معتقد بودند باید به سرمربی جدید تیم ملی والیبال فرصت داد تا او هم بتواند برنامه‌هایش را پیاده کند.

مسابقه پیامکی این برنامه به دلایل موفقیت ولاسکو ارتباط داشت که در نهایت مردم دلیل این موفقیت را سیستم به روز مربی تیم ملی والیبال و همچنین اطلاع او از حریفان دانستند.


نوع مطلب :
برچسب ها :
ارسال شده در: جمعه 25 بهمن 1392 :: توسط : یاران کاله


 
درباره وبلاگ
هیئت والیبال مازندران:01112291007
هیئت والیبال آمل:01212294037
باشگاه کاله مازندران:01212277447
آدرس:آمل-بلوارطالب آملی کوچه آیت ا...کاشانی_مجموعه ورزشی کاله مازندران.
نظرات پیشنهادات انتقادات خود را به.milad.hoseinzadeh92@gmail.com
بفرستید.
مدیر وبلاگ : یاران کاله
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :