تبلیغات
یـــــــــــــاران كـــــــــــالــــــــــه - لیگ برتر به خط پایان رسید
یـــــــــــــاران كـــــــــــالــــــــــه
یه دنیا یه ایران یه کاله قهرمان
  صفحه نخست       |       تماس با مدیر       |       پست الکترونیک       |       RSS       |       ATOM
 
لیگ برتر والیبال امسال نیز با همه فراز و فرودش به پایان خط رسید. تیم محبوب شهرمان-کاله قهرمان- برای سومین بار متوالی راهی فینال شد و در رقابتی جانانه به مقام دومی رسید. مقامی که به نظر بیشتر هواداران شیرین تر از قهرمانی سال های پیش بود. با لحاظ خط مشی امسال باشگاه کاله، ابتدای فصل تیمی بومی و بسیار جوان راهی مسابقات شد. چهار جوان بومی و جویای نام جایگزین چهار ستاره ملی پوش شدند. در ابتدای فصل تصور نایب قهرمانی این تیم بسیار دور از ذهن بود، ولی ببرهای مازندران کاری کارستان کردند. نتایج امسال نشان داد که اگر هوشمندانه و مدبرانه تیم را جوان کنیم و به بازیکنان بومی میدان دهیم می توان به قهرمانی هم چشم داشت، یعنی حرکت در راستای آینده نگری و پشتوانه سازی توام با کسب نتایج مناسب و حضور پرقدرت.
لازم می دانم به عنوان یک هوادار از بسیاری از عوامل باشگاه قدردانی کنم تا شاید کمی از زحماتشان نه که جبران، بلکه بیش تر دیده شود:
1. بدون شک بیشترین سهم را در موفقیت امسال کاله، هواداران عزیز آملی و مازندرانی داشتند. همانان که در هر بازی نه تنها سالن پیامبر اعظم که سالن ورزشگاه آزادی را هم پر کردند. انصافا حمایت تماشایی و متعصبانه آنان والیبال آمل را به قله های اعتبار و افتخار بازگردانده است. با چنین انگیزه ای، سال ها پویایی والیبال استان و البته افتخاراتش تضمین شده است. نکته قابل توجه، حرکت خودجوش و خودکنترلی آگاهانه هواداران بود که اجازه ندادند فضای ناسالم برخی تماشاگران در یک بازی خاص برای بار دوم تکرار شود. قدرشناسی را هم در فینال به بهترین شکل نشان دادند و پس از باخت ایستاده از جوانان شهرشان تشکر کردند. به همه شما می نازیم.
مدت، بومی گرایی، جام های متعدد، ثبات کادر فنی و شالوده تیم، برخوردهای ریز ولی بسیار خردمندانه و .... همگی نشانه هایی از این مدیریت اثربخش است. چه بسیار شهرهای شایسته ای که به دلیل عدم مدیریت فروغی در آسمان والیبال ایران ندارند. ممنون که جوانان آمل را باور و جهانی ساختید. ممنون که شور و هیجان زندگی را در کوچه های شهرمان افزایش دادید.

2. لازم است از مدیریت مجموعه کاله و شخص آقای سلیمانی تشکر ویژه گردد. ممنون و سپاس گزاریم که هوشمندانه و مدبرانه در والیبال ورود کردید چرا که صرف حضور و تیم داری هیچ گاه نمی توانست این جوشش و هیجان را در شهر آمل ایجاد کند. واقعا باشگاه کاله حرفه ای مدیریت می شود، پشتوانه سازی و تفکر بلند مدت، بومی گرایی، جام های متعدد، ثبات کادر فنی و شالوده تیم، برخوردهای ریز ولی بسیار خردمندانه و .... همگی نشانه هایی از این مدیریت اثربخش است. چه بسیار شهرهای شایسته ای که به دلیل عدم مدیریت فروغی در آسمان والیبال ایران ندارند. ممنون که جوانان آمل را باور و جهانی ساختید. ممنون که شور و هیجان زندگی را در کوچه های شهرمان افزایش دادید.
3.از سرمربی فهیم، باهوش و با ظرفیت شهرمان-بهروز امپراطور- سپاس گزاریم. از او که با درایت خود موفقیت کاله را تداوم بخشیده است، از او که به جوانان استان میدان می دهد و به توانمندی های آنان ایمان دارد. پذیرش هدایت یک تیم جوان پس از دو قهرمانی پی در پی نیازمند شجاعتی بود که در وجود این مربی باهوش است. سرمربی بین المللی داریم که با بهترین مربیان، آنالیزورها و ستاره های والیبال ایران و جهان کار می کند، این یعنی خودباروی. او مربی است که ستارهای تیم را کاملا اقتصادی و براساس نیاز تیم گزینش می کند. خرید تنها یک بازیکن در نیم فصل و زیر و رو کردن کیفیت بازی تیم نشان دهنده شناخت و تسلط بهروز خان است. البته لازم است از مربی مودب شهرمان محمدآقا شریعتی و سایر اعضای کادر فنی هم تشکر گردد. ممنون همه هستیم.
4. در ادامه باید از بازیکنان با ذکاوت و متعصب کاله قدردانی کنیم که کاملا حرفه ای و مرد میدان روزهای سخت هستند. به درستی ببرهای مازندران لقب دارید که اصل شکار را در بیشه رقابت به خوبی معنا کردید. از همه بازیکنان ممنونیم. سپاس از کاپیتان عزیز و شیربچه آملی، عادل خان غلامی که با عشق بازی می کند. سپاس از حمزه دوست داشتنی که نماد تعصب کاله است و پایش را در راه قهرمانی تیم گذاشت! هیچ وقت تلاش و جدیت حمزه را فراموش نمی کنیم و آرزوی سلامتی و بازگشت مقتدانه اش را به آمل داریم. سپاس از رضا قرا به دلیل توان و انرژی که برای تیم گذاشت. سپاس از همه بازیکنان بومی و غیر بومی، از سجادی، نیکو و میلاد گرفته تا صابر، جدیدی، علیپور، شفیعی، رضوی، طبری، فتاح و طبری. ممنون از خودباوری، بلندپروازی و همت بلندتان. شما را داشتن یعنی سال ها در اوج ماندن!
5. در نهایت لازم می دانم به نمایندگی از هواداران، از نویسندگان سایت ها و وبلاگ های مرتبط با فعالیت باشگاه ورزشی کاله تشکر کنم. در این بین سپاس ویژه از وبلاگ یاران تیفوسی کاله و مدیر جوان و خلاقش آقای میلاد حسین زاده دارم. یکی از بهترین فضاهای مجازی برای کسب روزآمدترین اطلاعات و تحلیل ها از بازی های کاله بود. میلادجان نشان دادی که با این سن کم از توانمندی بالایی در حوزه IT برخوردار هستی و مهم تر از آن اخلاق مداری در فضای مجازی را به خوبی درک کردی. واقعا ازت ممنونیم و می دانیم که بخشی از موفقیت کاله به پای توست. هم چنین باید از زحمات مشوقان اصلی و هماهنگ کنندگان تشویق های بی امان هواداران یعنی لیدرهای عزیز آقا فریدون دوست داشتنی و آقا مجتبی تشکر کرد که با شعارهای زیبای خود فضای سالن را لذت بخش تر می کردند.
به امید تداوم موفقیت های باشگاه کاله و جوانان والیبال دوست آملی. به تحقق این امر ایمان داریم چرا که مسیر طراحی شده برای تعالی باشگاه، کاملا منطبق بر مدیریت علمی است و والیبال کاله هم چون قطاری است که در ریل پیشرفت قرار گرفته است شاید دارای نوسان سرعت باشد، ولی رسیدن به قله های افتخار و استمرار آن حتمی است.
با آرزوی سالی خوش و نیکو برای همه آملی های دوست داشتنی
ارادتمند شما
مسلم شجاعی


نوع مطلب :
برچسب ها :
ارسال شده در: یکشنبه 25 اسفند 1392 :: توسط : یاران کاله


 
درباره وبلاگ
هیئت والیبال مازندران:01112291007
هیئت والیبال آمل:01212294037
باشگاه کاله مازندران:01212277447
آدرس:آمل-بلوارطالب آملی کوچه آیت ا...کاشانی_مجموعه ورزشی کاله مازندران.
نظرات پیشنهادات انتقادات خود را به.milad.hoseinzadeh92@gmail.com
بفرستید.
مدیر وبلاگ : یاران کاله
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :