تبلیغات
یـــــــــــــاران كـــــــــــالــــــــــه - آغاز به کار ساخت اولین سالن ده هزار نفری ایران در آمل / با حمایت مسوولان سه ساله ساخته خواهد شد
یـــــــــــــاران كـــــــــــالــــــــــه
یه دنیا یه ایران یه کاله قهرمان
  صفحه نخست       |       تماس با مدیر       |       پست الکترونیک       |       RSS       |       ATOM
 

تنها سالن استاندارد ۱۰ هزار نفری ایران بزودی در شهرستان آمل به همت باشگاه کاله مازندران آغاز به کار خواهد کرد این مجموعه ورزشی عظیم که گنجایش ۱۰ هزار نفر را دارد تنها سالنی است که به همین تعداد صندلی برای آن جانمایی شده است .

همواره از سالن مجتمع آزادی به عنوان سالن  ۱۲ هزار نفری یاد می کردند که این سالن تنها ۶۷۵۰ نفر ظرفیت دارد .

در همین راستا بهمن سلیمانی مدیر عامل باشگاه کاله مازندران می گوید با تصویب هیئت مدیره شرکت کاله که از چند سال قبل بنا را بر این نهادن که یک سالن آبرو مند برای باشگاه ساخته شود  ولی دستور العملهای دست و پا گیر اداری طی این سالها مانع از آن شده یود خوشبختانه با مساعدت و همراهی دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران طی نشستهایی بخشی از موانع اداری مرتفع گشته و بزودی کلنگ آن زده خواهد شد.

وی در مورد سالن ده هزار نفری کاله گفت :این مجموعه آبروی مازندران و ایران است و اعتقاد داریم همه باید در این راستا کمک کنند تا هر چه زودتر این پروژه  عظیم ساخته شود .

بهمن سلیمانی کاله

مدیر عامل باشگاه کاله مازندران  بیان داشت :با ساخت  این سالن استاندارد می توانیم بزرگتری رویدادهای جهانی و حتی لیگ جهانی را هم در این مجموعه برگزار نماییم همانطوری که می دانید مازندران مهد رشته های سالنی همچون کشتی و والیبال و بسکتبال و … می باشد .

وی افزود :استاندارد جهانی  برای برگزاری مسابقات مهم داشتن حداقل یک سالن ۷ هزار نفری می باشد که با ساخت این سالن ما شرایط برگزاری تورنمنت های مهم را دارا می باشیم این امر بر می گردد به مسئولین ما که ما را در پیچ و خم کارهای اداری جهت تسریع کارها کمک کنند.

سلیمانی در پاسخ به سوال هراز نیوز که چه انتظاری از مسوولان دارید تصریح کرد : کمک آنان می تواند در پیشرفت این پروژه عظیم بسیار مفید باشد که امیدواریم همانطور ی که آقای دکتر ربیع فلاح استاندار محترم با پیگیری های خود ورود پیدا کردند دیگر دستگاه ها اجرایی هم برای ساخت سالن به یاریمان بیایند .

وی در خصوص ساخت و اتمام این پروژه هم گفت : اگر به روال مادی و بدون موانع اداری پیش برویم ظرف مدت سه سال سالن ۱۰ هزار نفری ساخته خواهد شد و شما شاهد مسابقات مهم بین المللی در این استان خواهید بود .

نعمت الله قربانی هراز نیوز


نوع مطلب :
برچسب ها :
ارسال شده در: سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 :: توسط : یاران کاله


 
درباره وبلاگ
هیئت والیبال مازندران:01112291007
هیئت والیبال آمل:01212294037
باشگاه کاله مازندران:01212277447
آدرس:آمل-بلوارطالب آملی کوچه آیت ا...کاشانی_مجموعه ورزشی کاله مازندران.
نظرات پیشنهادات انتقادات خود را به.milad.hoseinzadeh92@gmail.com
بفرستید.
مدیر وبلاگ : یاران کاله
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :