تبلیغات
یـــــــــــــاران كـــــــــــالــــــــــه - یارکشی کاله در بازار سیاه نقل و انتقالات والیبال
یـــــــــــــاران كـــــــــــالــــــــــه
یه دنیا یه ایران یه کاله قهرمان
  صفحه نخست       |       تماس با مدیر       |       پست الکترونیک       |       RSS       |       ATOM
 
آمل - ترکیب تیم کاله به عنوان نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال درحال بسته شدن است، اما حسرت جذب برخی بازیکنان به دلیل پیشنهادات وسوسه کننده دیگر تیمها، بر دل هواداران آملی مانده است.
مازندران یکی از تیم‌های افتخار‌آفرین ورزش مازندران است و از مدعیان قهرمانی در والیبال کشورمان محسوب می‌شود كه سال گذشته هیئت مدیره این باشگاه با اتخاذ تصمیمی از تیمداری در لیگ برتر والیبال انصراف داد.

مدیران باشگاه كاله مازندران پس از انصراف از تیمداری در لیگ برتر در لیگ دسته اول والیبال با نام كاله جوان پا به عرصه والیبال گذاشتند، كاله جوان در لیگ دسته اول بسیار پر فروغ ظاهر شد تا به مرحله پلی آف رسید و در مرحله پلی آف با غلبه بر تیم های سفیرقم و ذوب آهن اصفهان به دیدار فینال این رقابت ها رفت و در فینال با شكست مقابل تیم شفق اردكان یزد نایب قهرمان لیگ دسته اول شد و جواز حضور در لیگ برتر والیبال را به دست آورد.

مدیران باشگاه ورزشی كاله پس از صعود به لیگ برتر در مقطع کوتاهی با بحران انتخاب سرمربی رو به رو شده بودند و هر روز نام های زیادی در این زمینه شنیده می شد از حضور كاظمی جوان تا بازگشت امپراطور والیبال ایران بهروز عطایی به شهر خود كه در آن مقطع عطایی با نارنجی پوشان كرج قرارداد منعقد كرده بود.

پس از كش و قوس های فراوان تعصب عطایی به تیم شهرش سبب شد تا امپراطور قرارداد خود را با تیم سایپا فسخ كند و سكان هدایت كاله را در لیگ برتر بدست بگیرد.

پس ازحدود یک ماه از معرفی شدن بهروز عطایی به عنوان سرمربی سبز پوشان مازنی اوایل مرداد ماه كاله جذب بازیكنان مورد نظر خود را استارت زد و در اولین گام نیكو فرریكس پاسور تیم ملی هلند و بازیكن دو فصل گذشته خود را جذب كرد.

کاله آمل

عطایی نگاهی هم به بازیكنان فصل گذشته كاله جوان داشت و از آن تیم مرصادآقاجانی و مبین مظلوم رابه خدمت گرفت، همچنین سعید شیرود، علی شفیعی، علی علیپور بازیكنان فصل گذشته تیم والیبال نوین كشاورز كه اهل مازندران هستند به جمع  آملی ها اضافه شدند.

بهروز عطایی بازیكنان آملی حاضر در لیگ برتر را یكی پس از دیگری به خدمت گرفت در اولین گام صابر نریمان نژاد بازیكن فصل گذشته متین ورامین و رافع طبری بازیكن فصل گذشته مهر پارس شیراز را جذب كرد.

این روزها اهالی والیبال مازندران از كاله انتقاداتی دارند زیرا این تیم عادل غلامی بازیكن ملی پوش آملی و كاپیتان سال های پیشین كاله را جذب نكرده و به تیم بانك سرمایه پیوسته است.

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال كاله مازندران با بیان اینكه تعدادی از بازیكنان مد نظرمان را جذب كرده ایم، بیان داشت: بازیكنان زیادی مد نظرمان هستند كه در روزهای آینده جذب خواهیم كرد.

وی در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینكه كاله به عادل غلامی پیشنهاد جدی نداده است، بیان داشت: مطمئنا تیم والیبال كاله توان پرداخت مبلغ پیشنهادی عادل غلامی را نداشته ولی زمانی كه با عادل غلامی تماس گرفته شد او با بانك سرمایه قرارداد بسته بود.

سرمربی اسبق تیم ملی والیبال ایران افزود: تیم والیبال بانك سرمایه بودجه خوبی را در اختیار دارد و بازیكنان خوبی را جذب كرد ولی مبلغی كه به بازیكنان پرداخت می شود باید بر روی معیار منطق باشد.

عطایی با بیان اینكه كادر فنی تیم والیبال كاله مشخص شده است، بیان داشت: محمد شریعتی و حسین كاظمی در تركیب كادر فنی تیم والیبال كاله حضور دارند.

به گفته اكثر كارشناسان والیبال، تیم تازه لیگ برتری شده بانك سرمایه، بازار نقل وانتقالات لیگ برتر والیبال را برهم ریخته است چراكه رقم های بالایی را برای جذب بازیكن در نظر گرفته است.


عادل غلامی، سید محمد موسوی، مهدی مهدوی، شهرام محمودی، مهدی بازارگرد، فرهاد ظریف، پوریا فیاضی بازیکنانی خواهند بود که فصل آینده در تیم نماینده تهران بازی خواهند کرد، لوکاس ژیگادلو، پاسور فصل گذشته تیم ترنتینو ایتالیا بازیكن سرشناس لهستانی هم به جمع این تیم تهرانی اضافه شده است.

همچنین ناصر شهنازی سرمربی اسبق تیم ملی والیبال ایران در گفتگو باخبرنگار مهر بیان کرد: لیگ برتر والیبال باید سازمان یافته باشد طوری كه صعود و سقوط تیم ها باید قانونمند باشد.

وی با بیان اینكه برنامه حضور موقت و بدون برنامه برخی تیم های درلیگ برتر والیبال برای والیبال ایران مثمر ثمر نخواهد بود، بیان داشت: این تیم ها سبب می شوند تا تیم های ریشه دار و سازنده كه با یك بودجه مشخص در لیگ برتر تیم داری می كردند دچار چالش و مشكل شوند.

کاله آمل

سرمربی اسبق تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان كرد: تیم هایی همانند گیتی پسند اصفهان، باریج اسانس كاشان، داماش گیلان به یكباره در لیگ برتر حضور پیداكردند كه حضورشان موقت بوده و پس از یك سال یا دو سال دیگر در والیبال محو شده اند اینگونه تیم داری و سرمایه گزاری در لیگ برتر والیبال درست نبوده و به والیبال ضرر می زند.

شهنازی با بیان اینكه تیم هایی كه حضور موقت در لیگ برتر والیبال دارند بازار نقل و انتقالات لیگ برتر را برهم زده اند، عنوان داشت: رقم‌هایی که برخی تیم‌ها برای جذب بازیکن پرداخت کرده‌اند به هیچ عنوان منطبق بر منطق خاصی نیست.

به هر حال هنوز فرصت برای نباختن پیش از آغاز فصل برای باشگاه کاله وجود دارد و باید با استفاده از تجربیات، همچنین بررسی نحوه یارگیری دیگر باشگاه ها در خرید بازیکن دقت کافی شود تا از اعتبار والیبال مازندران در لیگ برتر به شایستگی دفاع شود.


نوع مطلب :
برچسب ها :
ارسال شده در: سه شنبه 13 مرداد 1394 :: توسط : یاران کاله


 
درباره وبلاگ
هیئت والیبال مازندران:01112291007
هیئت والیبال آمل:01212294037
باشگاه کاله مازندران:01212277447
آدرس:آمل-بلوارطالب آملی کوچه آیت ا...کاشانی_مجموعه ورزشی کاله مازندران.
نظرات پیشنهادات انتقادات خود را به.milad.hoseinzadeh92@gmail.com
بفرستید.
مدیر وبلاگ : یاران کاله
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :